#

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Beyaz eşya servisimiz İstanbul ilinde servis hizmeti vermektedir. Servisimizde Buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve klima gibi bir çok beyaz eşya kategorisinde hizmet verilmektedir. Servisimize tek bir telefon ile ulaşıp randevu aldıktan sonra gezici servisimiz hemen evinize ya da işyerinize gelerek arıza tespit işlemlerine başlayacaktır. Tamir sırasında kullanacağımız parçalar orijinal marka garantilidir. Cihazınızın durumuna göre yerinde ve atölyemizde hizmet vermekteyiz. Çağrı merkezimizi hemen arayıp bilgi alabilir ve servis kaydı oluşturabilirsiniz.

  • Güvenilir
  • Profesyonel
  • Garantili

Servis Hizmetlerimiz

Beyaz Eşya Servisi Olarak Buzdolabınızın Tamir, Bakım ve Onarımı yapıyoruz. Profesyonel Ekibimizle Sizlere Güvenli ve Kaliteli Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Beyaz Eşya Servisi Olarak Çamaşır Makinenizin Tamir, Bakım ve Onarımı yapıyoruz. Profesyonel Ekibimizle Sizlere Güvenli ve Kaliteli Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Beyaz Eşya Servisi Olarak Bulaşık Makinenizin Tamir, Bakım ve Onarımı yapıyoruz. Profesyonel Ekibimizle Sizlere Güvenli ve Kaliteli Servis Hizmeti Vermekteyiz.

Klima Teknik Servisi Olarak Klimalarınızın Tamir, Bakım ve Onarımı yapıyoruz. Profesyonel Ekibimizle Sizlere Güvenli ve Kaliteli Servis Hizmeti Vermekteyiz.